200M Šarvuotos kabelių Pluošto Pleistras Laido ,LC LC ,LC-LC,SM, 9/125, Dvipusis

200M Šarvuotos kabelių Pluošto Pleistras Laido ,LC LC ,LC-LC,SM, 9/125, Dvipusis

200M Šarvuotos kabelių Pluošto Pleistras Laido ,LC LC ,LC-LC,SM, 9/125, Dvipusis

  • Kategorija: Ryšių Įranga
  • Produkto Kodas : a39951
  • Prieinamumas : Yra sandėlyje
  • €140.83


Savybės

Nerūdijančio plieno vamzdis & metalo pynė pagal išorinis striukė LSZH

Mikro skersmens nerūdijančio plieno vamzdžių apsauga

Didelis atsparumas tempimui, slėgio, graužikų bitė

Be žalos statybos

Užtikrinti perdavimo galios ir išvengti papildomų slopinimas

Kelią optinio pluošto iš sunaikinti iki atšiaurių aplinkos

Kelią optinio pluošto iš sunaikinti netinkamo operacija

Programos

FTTH, LAN, Bandymo įranga, Karinės pramonės

Kabelinę televiziją

Matavimo įranga

Optinio pluošto ryšių sistema

Optinis aktyvus komponentas ir įranga

Prekės informacija

Ląstelienos: Dvipusis Singlemode 9/125 Optinio Pluošto Kabelis

Jungtis: LC-LC Jungtys tuo baigiasi

Kabelio Striukė: Šarvuotos/Karinis Taktinis

OFNR (Stove) Vardinė

Standartinis Įkrovos kiekviename gale

Spalva: SM Mėlyna

Transportas:

1. Organizuojame siuntos nuo pirmadienio iki penktadienio. Laivybos apima pakavimo ir tvarkymo mokesčiai.

2. Tai trunka maždaug 30-40 dienų (JAV, CA, AU). Kitose šalyse 40-60 darbo dienų, tiksli pristatymo trukmė priklauso nuo pašto procesą.

3. , Jei jums nereikia gauti savo laimėjimo prekę (s) per 30 darbo dienų, prašome palikti žinutę arba E-mail kreipkitės į mus, mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas su jumis.

Atsiliepimai:

1. Mes automatiškai palikti teigiamą atsiliepimą kiekvienam pirkėjui, siekiant užbaigti sandorį.

2. Mes išlaikyti aukštą standartų siekimas 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus mums.

3. Geras bendravimas gali išspręsti visas problemas, jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes operatyviai spręsti problemas, išgyveni

Apmokėjimas:

1.mes priimame Alipay ,Mes priimame per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio Deponavimo.

2.Mokėjimas turi būti atliktas saugus mokėjimo procesorius, sąlyginio Deponavimo.

3.Jei negalite patikrinti iš karto po beveik,palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas

4.Mes tik laivas Alipress patvirtino adresą.

Grįžti:

1.Mes siekiame 100% pasitenkinimo.

2.Mes garantuojame, kad prekės jums įsigyti prekę mes čia aprašyta ,ir yra aprašyta būklė.

3.Jei prekės atvyksta ir nėra taip, kaip aprašyta, prašome susisiekti su mumis grąžinti elementą keistis.

4.Grįžti negali būti priimtas dėl kitų priežasčių.

5.Prašome pranešti per 3 dienas, ir grįžti į mus per 7 dienas nuo gauto data keistis.

Žymos: fiber patch cord, lc lc, fiber lc, Pigūs pluošto pleistras laido, Aukštos Kokybės lc lc, Kinija fiber lc Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
  • Pakuotės Svoris: 2.0kg (4.41lb.)

  • Prekės Pavadinimas: jyttek
  • Jungtis (- ai) B: LC
  • Skaidulų Tipas: Single-mode
  • Kabelio tipas: Dvipusis
  • Jungtis A: LC

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good