Drėkinimo sistemos, Sodo laistymui Z&W100D 24V AC gyvenamųjų laistymo sistemos automatinių gesinimo vožtuvas

Drėkinimo sistemos, Sodo laistymui Z&W100D 24V AC gyvenamųjų laistymo sistemos automatinių gesinimo vožtuvas

Drėkinimo sistemos, Sodo laistymui Z&W100D 24V AC gyvenamųjų laistymo sistemos automatinių gesinimo vožtuvas

  • Kategorija: didmeninė
  • Produkto Kodas : a193
  • Prieinamumas : Yra sandėlyje
  • €49.42


Z&W100D 24V AC gyvenamųjų laistymo sistemos automatinių gesinimo vožtuvas

Mes specializuojamės gaminant drėkinimo vožtuvų

Purkštuvų vožtuvai paprastai plastiko gyvenamųjų ir dauguma komercinių programų, metalo ir sunkiųjų vietų, kaip golfo kursai ir savivaldybių siurblinės. Purkštuvų vožtuvai gali būti sugrupuoti kolektoriai, arba vožtuvai yra įrengti atskirai, vožtuvai, visada turėtų būti palaidotas viduje plastiko drėkinimo vožtuvų langelį. Rekomenduojama naudoti mažiausiai vožtuvas langelio dydis 10inch turas vieno vožtuvai, nenaudokite econo vožtuvų dėžės, vožtuvai - tai yra per mažas. Purkštuvų vožtuvai yra valdomas elektroniniu būdu, naudojant žemos įtampos 24v galia paprastai 18 matuoklis viela, skirta gyvenamųjų namų, ir 14 matuoklis viela komerciniais. Vožtuvai reikalauti, kad vieną 24v maitinimo laidas kiekvienam vožtuvas ir paprastai prijungtas "common" viela dalijasi kiekvienas vožtuvas.

Šis vožtuvas veikia su 24 voltų vejos drėkinimas purkštuvais sistemos ir sodų purkštuvais sistemos Specifikacijos Srautas: 0.5 9.0 m3/h Slėgis: 1,0 iki 10.4 baras (23° C) Temperatūra: iki 43°C, ELEKTROS SPECIFIKACIJOS Solenoido: 24 VAC - 50 Hz/60 hz Paleidimo srovė: 0.41 A (9.9 VA), Turintis srovės: 0.23 A (5.5 VA)

SVARBIOS PASTABOS: nenaudokite vamzdžių dope apie bet kokį automatinį vožtuvą (KINTAMOSIOS arba NUOLATINĖS srovės). Visada įdiegti filtrą į savo sistemą iki jūsų vožtuvai.

Šiukšles vožtuvas bus tuščia jokių garantijų. Visada įdiegti vožtuvai, horizontalioje padėtyje.

To nepadarius, gali sukelti žalą vožtuvas. Relės turi būti pasroviui vožtuvas. Yra rodykle šone kiekvienas vožtuvas, nurodantis kryptį, vandens srautas.

Žymos: sklendės raktas, vandens purkštuvas, sklendės pavara, Pigūs sklendės raktas, Aukštos Kokybės purkštuvais, vandens, Kinija sklendės pavara Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: daug (3 vnt/lot)
  • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)
  • Pakuotės Dydis: 14cm x 9cm x 12cm (5.51in x 3.54in x 4.72in)

  • Tipas: Laistymo Rinkiniai
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Modelio Numeris: 100D
Keeskoning 2018-02-16

As usual, a quick and correct delivery. Thanks again.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good